Шацькі озера - відпочинок літом | Світязь-Центр, оз. Світязь, Гряда
Шацький національний парк

Шацький національний парк та Шацькі озера

Шацький національний парк розташований на території Волинської області. Загальна площа парку становить майже 50 000 га.

Переважна частина парку це озера в оточенні соснового лісу, що становлять одну з найбільших в Європі озерних систем - Щацькі озера. Серед понад 30 озер найбільшим є озера: Світязь, Пулемецьке, Луки, Люцимир, Острівянське, Пісочне. Озеро Світязь - найбільше і найглибше прісноводне озеро не тільки в Шацькому національному парку але і в Україні. Посеред озера розташований невеликий острів.

Шацькі озера

Завдяки статусу національного парку Шацькі озера багаті на рибу серед якої найпоширинішими є вугор, щука, окунь, сом, лящ. Живляться озера в основному підземними та атмосферними водами.

Відпочинок на Шацьких озерах

Відпочинок на Шацьких озерах

Шацькі озера з кожним роком привертають все більше любителів літнього відпочинку. Завдяки розвитку інфраструктури найбільш пристосованими озерами для відпочинку є озеро Світязь та Пісочне. Тут пропонують житло численні бази відпочинку, місцеві садиби та наметові містечка.

Шацькі озера відпочинок

Чим зайнятись на Шацьких озерах?

Плавати, загоряти, кататись на велосипеді, човні, піші мандрівки, рибалка... просто отримувати задоволення від відпочинку. Щоб урізноманітнити відпочинок на Світязі ввечері можна поїхати в Шацьк та скуштувати смачних страв в місцевих піцеріях та ресторанах. Світязь розташований серед мальовничої природи національного парку наповняється життям з відкриттям літнього сезону, в будні дні тут тихо і сокійно.


Відео: Шацькі озера

До вашої уваги, також: відпочинок на Світязі ціни, харчування, озеро Світязь: відпочинок з дітьми, відпочинок для груп