Озеро Світязь - найкращий літній відпочинок для всієї сімї | Світязь-Центр, оз. Світязь, Гряда
Озеро Світязь

Озеро Світязь

Світязь - найбільше прісноводне озеро України. Озеро розташоване в Шацькому національному парку, недалеко від села Світязь. Початком літнього відпочинку на озері можна вважати період з червня по серпень.

Озеро входить в перелік Семи природніх чудес України. Серед понад 30 озер які оточені сосновими лісами, озеро Світязь є найбільшим. Глибина озера становить 58,4 м, прибирежна частина озера мілководна. В літній період вода на озері прогрівається до 20 С. Вода на Світязі настільки чиста, що дно озера можна побачити на відстані 3-5 м.

Відпочинок на Світязі

Завдяки статусу національного парку шацькі озера багаті на рибу серед якої найпоширинішими є вугор, щука, окунь, сом, лящ. Живиться озеро в основному підземними водами. Мальовничі пейзажі в поєднанні з екологічно чистим повітрям є візитною карткою озера Світязь. Ще однією прекрасою Світязя є острів, який розташований посеред озера.

Світязь привертає до себе все більше любителів літнього відпочинку. Завдяки розвитку інфраструктури навколо озера та привітністі місцевих жителів озеро щороку відвідує велика кількість людей. А завдяки хорошому сервісу і доступним цінам Світязь є комфортним місцем для сімейного відпочинку.

Чим зайнятись на Світязі?

Плавати, загоряти, кататись на велосипеді, човні, піші мандрівки, рибалка... просто отримувати задоволення від відпочинку. Щоб урізноманітнити відпочинок на Світязі ввечері можна поїхати в Шацьк та скуштувати смачних страв в місцевих піцеріях та ресторанах. Світязь розташований серед мальовничої природи національного парку наповняється життям з відкриттям літнього сезону, в будні дні тут тихо і сокійно...

Озеро Світязь

Як дістатись до Світязя?

Ящо ви їдете відпочивати на Світязь не на власному автомобіль, то найкращий варіант спланувати поїздку купивши білети на поїзд до Луцька або Ковеля. З відси автобусом доїхати до смт. Шацьк або с. Світязь.


Карта: озеро Світязь

До вашої уваги, також: відпочинок на Світязі ціни, харчування, озеро Світязь: відпочинок з дітьми, відпочинок для груп