Озеро Світязь - найкращий літній відпочинок для всієї сімї | Світязь-Центр, оз. Світязь, Гряда
Озеро Світязь

Розваги на озері Світязь: Парк активного відпочинку

Щоб відпочинок на озері Світязь та Шацьких озерах залишив незабутні враження радимо відвідати Базу Верхолаза.

Туристам, які люблять провести день активно і цікаво радимо завітати до Парку активного відпочинку, що знаходиться недалеко озера Світязь в ур. Грушово серед соснового лісу.

Відпочинок на Світязі

Тут досвідчені інструктори запропонують активно провести час як для дорослих так і для дітей. Мотузковий парк - це місце розташоване на певній висоті над землею з комплексами ходів з перешкод. Проходження маршруту зацікавить та стане улюбленим місцем відпочинку для дітей, які хочуть відчути себе справжніми верхолазами. Тут ще купа розваг...

Тут також можна взяти на прокат двомісну байдарку і покататись до острова, що знаходиться посеред озера, і назад. Для дітей така розвага буде особливо цікава. Крім катання на байдарках і подолання перешкод в парку можна покататись на гірських велосипедах.

Озеро Світязь

Як дістатись до Світязя?

Ящо ви їдете відпочивати на Світязь не на власному автомобіль, то найкращий варіант спланувати поїздку купивши білети на поїзд до Луцька або Ковеля. З відси автобусом доїхати до смт. Шацьк або с. Світязь.


До вашої уваги, також: відпочинок на Світязі ціни 2018, харчування, озеро Світязь: відпочинок з дітьми, відпочинок для груп