Сімейний відпочинок на Світязі з дітьми| Світязь-Центр, оз. Світязь, Гряда
Прокат велосипедів Львів

Сімейний відпочинок на Світязі з дітьми літом

Відпочинок з дітьми на озері Світязь - це найкращий вибір для молодих сімей.

Для кожної дорослої людини настає час коли виникає потреба вибрати місце для комфортного сімейного відпочинку. Період літніх відпусток наближається, а ми ще вагаємось з вибором місця відпочинку, який ідеально підійде як для батьків так і для дітей. Куди краще податися з дітьми?..гори, моря, озера. Про смаки не сперечаються...вибираємо озера!!! Заходимо в інтернет і вбиваємо "відпочинок на озерах з дітьми". Першим в списку нам показує Шацькі озера, а саме озеро Світязь, що знаходиться в Шацькому національному природному парку. Щож непогана ідея.

Відпочинок на Світязі

Новколо озера Світязь соснові ліси та гарні краєвиди, а сам парк займає площу близько 50 000 га. Дуже велика територія на якій розкинулись близько 30 озеррозташована далеко від міської метушні. Навколо озера є бази відпочику, приватні садиби та кемпінгові містечка. Кожен може вибрати відпочинок на свій смак. Сервіс для відпочинку з дітьми навколо озера з кожним роком покращується. Бази відпочинку що знаходяться на озері розташовані буквально на березі, до води від 20 м. Проживаєш прямо біля води. Вода прозора та чиста. Навколо сосни, що дає достатно тіні в спекотній літній день, пляж піщаний або травянистий, чистенько. Озеро біля берегів переважно мілке та спокійне, що є абиякою перевагою для купання малих дітей.

Відпочинок на Світязі

Харчування для сімї можна вибирати на свій смак і гаманець. Спробувати місцеву кухню можна як і ресторонах, їдальнях, піцеріях так і самостійно готувати в номерах, які обладнанні всім необхідним. З продуктами проблем немає проте в сезон ціни тут зазвичай вищі ніж в інших містах.

Розваги на озері для сімї.

Тут Можна орендувати човен, і поплести ним на острів, що знаходиться посеред озера Світязь. Або брати на прокат катамаран із гіркою, якою з’їжджаєш у воду. Крім чистого і теплого озера, варто відвідати Парк активного відпочинк, що знаходиться на березі озера Світязь. Для дітей тут буде особливо цікаво..

Відпочинок на Світязі

До вашої уваги, також: бронювання житла, харчування, сімейний відпочинок, корпоративний відпочинок